Statybinių latakų nuoma

Latakai statybinių šiukšlių išmetimui labai sėkmingai naudojami statybose Europos sąjungoje.

Statybiniai latakai skirti statybinių atliekų šalinimui iš statomų arba remontuojamų pastatų aukštų. Su šių latakų pagalba galimas statybinio laužo šalinimas ir krovimas į statybinius konteinerius ar automobilio kėbulą tuo pačiu metu. Naudojant statybinius latakus sutaupomos lėšos, nes sumažėja išlaidos šiukšlių šalinimui ir jų krovimui į konteinerius. Kitas statybinių latakų taikymo privalumas yra ekologijos gerinimas statybų aikštelėje ir aplink ją, ženkliai sumažėja dulkių susidarymas šiukšlių šalinimo metu. Taip pat statybiniai latakai pagerina saugumą statybos darbų atlikimo metu.
Statybiniai latakai lengvai ir greitai surenkami ir išardomi karabinų pagalba.
Galimas tvirtinimas prie statomo arba remontuojamo pastato su tvirtinimo rėmų pagalba prie langų angų, balkonų ar metalinių pastolių.

Yra 3 pagrindiniai statybinių latakų tvirtinimo kronšteinai:

Vertikalus kronšteinas

Vertikalus kronšteinas – leidžia tvirtinti statybinių latakų kolonas langų angose, balkone arba ant stogo parapeto. Taip pat yra galimas vertikalaus kronšteino vykdymas tvirtinimui prie pastolių;

Horizontalus kronšteinas

Horizontalus kronšteinas – leidžia tvirtinti statybinių latakų kolonas prie horizontalių plokščių (įprastai naudojamas daugiaaukščių pastatų statybose);

Stoginis kronšteinas

Stoginis kronšteinas – leidžia tvirtinti statybinių latakų kolonas ant plokščio (nenuožulnaus) stogo.

Norėdami užtikrinti saugų statybinių latakų naudojimą mes rekomenduojame montuoti po vieną tvirtininimo kronšteiną kas 8-10 metrų. Statybinių latakų tvirtinimui turi būti naudojami tik komplekte pateikti kronšteinai. Norint naudoti kitus kronšteinus būtina pasitarti su gamintoju.

Statybinių latakų privalumai

Saugumas statybų aikštelėje.

Ekologiškumas. Nedaroma žala aplinkai.

Panaikinama galimybė sužeisti praeivius ir/ar darbininkus.

Atsparumas nusidėvėjimui.

Ilgaamžiškumas.

Darbininkų jėgų tausojimas, nes numesti atliekas yra labai lengva.

Greitas sekcijų keitimas gedimo atveju.

Nereikia papildomos priežiūros. Plastikas – nepretenzinga medžiaga.

Galimybė šiukšles nukreipti iš statybinių latakų tiesiai į jas išvežančią mašiną.

Kaip naudoti statybinius latakus?

  • Norint išvengti statybinių atliekų perkrovos  statybinių latakų elementuose, neleidžiama į juos mesti šiukšles, kurių matmenis viršija 35 cm arba vienu metu mesti didelius kiekius 20 cm matmenų šiukšles, taip pat aštrius metalo, jungiamųjų detalių ar stiklo gabalus.
  • Norint išvengti pirmalaikių statybinių latakų gedimų nuo didelių dinaminių apkrovų išmetant šiukšles,  būtina įrengti metalinius greičio slopintuvus kas 10 – 15 kūgių. Statybinių latakų tvirtinimui turi būti naudojami tik komplekte pateikti arba su gamintoju suderinti kronšteinai.
  • Montuojant būtina laikytis taisyklės: kai kūgiai iškabinti, viršutinio kūgio apatinis pjūvis turi būti žemiau apatinio kūgio viršutinio pjūvio ne mažiau nei 100 mm.
  • Statybinių latakų naudojimas greitina darbo procesą, mažina Jūsų išlaidas,  laiko ir rankų darbo sąnaudas pašalintų šiukšlių transportavimui ir pakrovimui, taip pat padidina statybų proceso technologiškumą ir saugumą.

Registracija latakų nuomai

Skambinkite +370 641 66669 arba užpildykite užklausos formą
užklausos forma

Registracija latakų nuomai

užklausos formaSkambinti

Atlikti darbai

Mūsų klientų atsiliepimai

Print

Labai profesionaliai sukurtas internetinis puslapis. Informacijos pateikimas telefonu konkretus ir aiškus, visada perskambinama,  visada patikslinama dėl išvežimo galimybių. Darbai atliekami greitai ir kokybiškai. Jei yra  kokių pastabų, visada jas išsakome ir greitai išsprendžiame. Įmonę „Utilizatorius“ visada rekomenduotume savo draugams ir kolegoms, kadangi ši įmonė darbus atlieka nepriekaištingai ir laiku.

Visų darbų centras
Apie jūsų įmone galių atsiliepti tik gerais žodžiais.
Darbas visada atliktas tvarkingai, greitai ir kokybiškai. Nereikia kažkokių papildomų pastangų ar darbuotojų priežiūros. Darbuotojai atsakingi ir kompetentingi atlikdami savo darbą. Darbų atlikimo laikas yra derinamas atsižvelgiant į kliento poreikius.
Pabrėžtinai lankstūs ir supratingi darbų apmokėjimo klausimai už tai labai dėkinga įmonei  “UTILIZATORIUS” kolektyvui ir vadovui p. Dmitrijui. Visada rekomenduočiau jūsų įmone dėl tokio pobūdžio darbų atlikimo, kaip kompetentinga.
Dėkoju jums už gerai atliktus darbus ir esant poreikiui visada pagal galimybes kreiptis į jus.
Ačiū
Oksana NaktinienėKalėjimų departamentas prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos
Loftas

Informacijos pateikimas įmonės internetiniame puslapyje išsamus ir aiškus.  Bendraujant telefonu, vadybininkė buvo maloni, stengėsi padėti,esame patenkinti jos darbu. Atliekų vežėjai taip pat paslaugus ir mandagūs. Paslaugų kokybę vertiname puikiai.

Bendradarbiavimas su šia įmone atitiko visus mūsų lūkesčius.

Rekomenduotume įmonę „Utilizatorius“ savo draugams ir kolegoms.

Esate rūpestingi ir kompetentingi savo srities atstovai. Ačiū jums!

Loftas