Apie mus

This is optional subheading
logo

Įmonės Utilizatorius ( UAB Nikanoros ) paslaugų sritys apima pervežimo, išvežimo ir utilizavimo darbus. Įmonė įkurta 2000 m. liepos mėn. 1 d.
2010 m. liepos 15 d. įregistruota į Atliekas tvarkančių įmonių registrą. (ATĮR kodas REOBJ0014535 )
2011 rugpjūčio 3 d. gauta Pavojingų atliekų tvarkymo licenzija (Nr. 000551).
Mūsų darbuotojai yra specialiai apmokyti ir turi kvalifikacijos atestatus, todėl galite būti užtikrinti jų darbo profesionalumu. Įmonės vykdoma veikla kompetetinga ir atitinka visus Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos reikalavimus.

Utilizavimo paslaugas teikiame tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims.

Mūsų tikslai

  • Atliekamų darbų kokybė bei ilgalaikis bendradarbiavimas ir partnerystė. Siekiame būti patikimais ir kompetetingais partneriais.
  • Klientui skiriame ypatingą dėmesį ir parenkame racionalų sprendimą, atsižvelgdami į jo poreikius.

,,Utilizatorius.lt“ Jums garantuoja paslaugų greitį, kokybę ir švarią aplinką!

Mūsų kolektyvo vertybės

PASITIKĖJIMAS IR ATSAKINGUMAS – tai kiekvieno darbuotojo pastangos dirbti taip, kad vadovai galėtų nedvejodami prisiimti atsakomybę už klientui duotus įsipareigojimus.

SAVININKO MĄSTYMAS – nesiūlyk kitiems to, ko pats nedarytum.

PAGARBUS BENDRAVIMAS – tai pagarba sau, kolegoms, klientams, partneriams ir konkurentams, sukuriant darbui palankią aplinką.

PROFESIONALUMAS – tai ypatingas savo srities išmanymas. Būti atviriems žinioms, įgūdžiams, naujovėms. Entuziastingai atliekame mums pavestus darbus, visuomet stengiamės būti proceso centre.

HUMORO JAUSMAS – sveikas humoro jausmas. Optimistiškai žiūrėti netgi į sudėtingesnius įvykius. Lengvas – neįtemptas bendravimas su bendradarbiais ir su klientais.

Mūsų klientų atsiliepimai

Print

Labai profesionaliai sukurtas internetinis puslapis. Informacijos pateikimas telefonu konkretus ir aiškus, visada perskambinama,  visada patikslinama dėl išvežimo galimybių. Darbai atliekami greitai ir kokybiškai. Jei yra  kokių pastabų, visada jas išsakome ir greitai išsprendžiame. Įmonę „Utilizatorius“ visada rekomenduotume savo draugams ir kolegoms, kadangi ši įmonė darbus atlieka nepriekaištingai ir laiku.

Visų darbų centras
Apie jūsų įmone galių atsiliepti tik gerais žodžiais.
Darbas visada atliktas tvarkingai, greitai ir kokybiškai. Nereikia kažkokių papildomų pastangų ar darbuotojų priežiūros. Darbuotojai atsakingi ir kompetentingi atlikdami savo darbą. Darbų atlikimo laikas yra derinamas atsižvelgiant į kliento poreikius.
Pabrėžtinai lankstūs ir supratingi darbų apmokėjimo klausimai už tai labai dėkinga įmonei  “UTILIZATORIUS” kolektyvui ir vadovui p. Dmitrijui. Visada rekomenduočiau jūsų įmone dėl tokio pobūdžio darbų atlikimo, kaip kompetentinga.
Dėkoju jums už gerai atliktus darbus ir esant poreikiui visada pagal galimybes kreiptis į jus.
Ačiū
Oksana NaktinienėKalėjimų departamentas prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos
Loftas

Informacijos pateikimas įmonės internetiniame puslapyje išsamus ir aiškus.  Bendraujant telefonu, vadybininkė buvo maloni, stengėsi padėti,esame patenkinti jos darbu. Atliekų vežėjai taip pat paslaugus ir mandagūs. Paslaugų kokybę vertiname puikiai.

Bendradarbiavimas su šia įmone atitiko visus mūsų lūkesčius.

Rekomenduotume įmonę „Utilizatorius“ savo draugams ir kolegoms.

Esate rūpestingi ir kompetentingi savo srities atstovai. Ačiū jums!

Loftas