Nors iš pradžių gali pasirodyti, jog griauti yra kur kas paprasčiau, negu statyti, pradėjus demontavimo darbus pasirodo, jog šiems darbams atlikti reikalingi ne tik atitinkami technikos resursai, bet ir specifinės žinios. Kaip įmanoma atlikti šiuos darbus kokybiškai, tačiau tuo pačiu sutaupyti ir papildomų lėšų?

Nusprendus patiems atlikti griovimo ir demontavimo darbus, teks atlikti šiuos darbus:

Susiplanuoti tolimesnę darbų eigą;
Gauti atitinkamus leidimus demontavimo darbams vykdyti;
Surasti kvalifikuotą komandą;
Pasirūpinti technika ir kitais reikalingais instrumentais;
Apgalvoti, ką reikės daryti su atliekomis ir jų išvežimu.

Nusprendus sutaupyti papildomų lėšų komandos atžvilgiu ir pasirinkti pigesnius, tačiau mažiau kvalifikuotus specialistus, atsiranda didesnė nelaimingų atsitikimų ir broko rizika, todėl galiausiai toks sprendimas gali kainuoti brangiau, nei pasirodė iš pradžių.

Demontavimo darbams atlikti reikalinga ir tam tikra sunkioji technika – skirtingų tipų ekskavatoriai, krautuvai. Organizuojant darbus patiems, šią įrangą galima nuomotis atskirai ir tuomet papildomai pasirūpinti darbuotojais, kurie mokėtų ja naudotis, tačiau tokiu atveju bendra suma, išleista demontavimo darbams, bus kur kas didesnė.

Daugiau informacijos apie tai, ką daryti su statybinėmis šiukšlėmis, skaitykite straipsniuose: Sąvartynai, atliekų priėmimo kainos ir vietos, Kaip taupyti laiką griaunant, kraunant ir išvežant statybines atliekas.

Kiekvienos įmonės vadovas žino, jog laikas – pinigai, todėl net ir tuomet, jeigu visi demontavimo praeis sklandžiai, vargu, ar galutinė sąskaita atpirks įdėtas pastangas ir sugaištą laiką. Siekiant sutaupyti papildomų lėšų, tačiau tuo pačiu sulaukti greitų ir kokybiškų demontavimo darbų rezultatų, rekomenduotina šiuos darbus patikėti savo sritį išmanantiems profesionalams. Tuomet galimos tokios naudos:

Žinosite tikslią darbų atlikimo trukmę;
Bus suplanuoti visi demontavimo darbams reikalingi resursai;
Specialistai patys gaus visus reikiamus leidimus;
Nereikės rūpintis statybinių šiukšlių išvežimu.

Kasdien atlikdami panašius darbus, patyrę profesionalai gali pasakyti, kiek laiko užtruks būsimi darbai, tad Jūs galėsite planuotis tolimesnę darbų eigą ir tinkamai organizuoti savo ir kitų darbuotojų laiką, kas automatiškai padės sutaupyti ir papildomų lėšų. Maža to, demontavimo darbus atliekančios įmonės turi visą reikiamą įrangą, o jų darbuotojai yra apmokyti ir pasirengę su ja dirbti.

Mes galime Jums padėti sutaupyti papildomo laiko ir pinigų:

Suplanuosime demontavimo darbų eigą taip, kad būtų sunaudojami mažiausi kaštai;

Apskaičiuosime, kokio dydžio turėtų būti statybinių šiukšlių išvežimo transportas;

Utilizuosime visas statybines atliekas;

Pasirūpinsime reikiamais leidimais, kvalifikuotais darbuotojais ir reikalinga statybine technika.

Pasirinkus mūsų paslaugas, sumažėja nelaimingų atsitikimų rizika, o atliktiems darbams taip pat suteikiamos garantijos, tad galėsite būti tikri, jog neteks investuoti papildomų pinigų netinkamai atliktų darbų atitaisymui. Bus pasirūpinta ir visais reikalingais leidimais bei statybinių šiukšlių išvežimu, tad Jums nereikės gaišti brangaus laiko papildomos informacijos paieškoms.

Kreipkitės į mus ir atsakysime į visus reikiamus klausimus!

Call Now Button